ELEMENTs

cpt. Godlike patiesība par tevi

6 publikācijas šajā tēmā

Nezinu kā lai šo visu iesāku bet labi. Godlike tu mani uzskati par statusņiku ,bet atšķirībā no tevis tieši nākamajā dienā pēc reģistrēšanās nepiesakos par supporteru http://prntscr.com/g5c6jy

http://prntscr.com/g5c6wb ,kurš tagad te būtu statusņiks ;) .  Un tātad sāksim par svarīgākām lietām. Tu uzskati mani par statusņiku , bet man atteica iekš PH pieteikumu 23.July ,bet es atnācu uz šejieni daudz vēlāk nekā man atteica ,skaitļus nepazīsti? https://failiem.lv/u/t8qqpmm9#/view/Screenshot_2.png Pats vēl ieliki screen ,un tagad apskaties kad es reģistrējos iekš foruma šeit. Man jau šķiet tu vēlies ar šādu attieksmi kāda tev ir pret lietotājiem lai visi aizietu no šejienes. Un iesaku tev iemācīties kā labot savu postu ,lai nekrātu postus. Un tagad mana attieksme pret tevi mainīsies ,mazais statusņik ;)

-1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Pirmkārt, tu serverī vispār neuzturies varteikt un tu nezini kāda man ir attieksme pret lietotājiem! Otrakārt jā labi es pieteicos nākamjā dienā, bet es vismaz nepieteicos un serverī visu laiku muti nebrūķēju! Tu vēlies būt supports, bet kā tu uzvedies iekš servera un ar kādiem vārdiem runā, uj, uj, uj, tas nav normāli. Treškārt tad man ir jautājums, kāpēc gan tāda sakritība, vienā komūnā atsaka, mazliet pagaida un nāk nākamajā rakstīt, ja tevi atteiks šeit, pēc nedēļas atkal iesi uz citu komūnu? Lab šis viss ir smieklīgi... :D

0

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
10 minūtes atpakaļ, cpt. Godlike teica:

Pirmkārt, tu serverī vispār neuzturies varteikt un tu nezini kāda man ir attieksme pret lietotājiem! Otrakārt jā labi es pieteicos nākamjā dienā, bet es vismaz nepieteicos un serverī visu laiku muti nebrūķēju! Tu vēlies būt supports, bet kā tu uzvedies iekš servera un ar kādiem vārdiem runā, uj, uj, uj, tas nav normāli. Treškārt tad man ir jautājums, kāpēc gan tāda sakritība, vienā komūnā atsaka, mazliet pagaida un nāk nākamajā rakstīt, ja tevi atteiks šeit, pēc nedēļas atkal iesi uz citu komūnu? Lab šis viss ir smieklīgi... :D

Ķipa esi tik gudrs kā to sapratīsi ?:D Man jēga ir skaidrot tādam kā tev ?:D Ir daži labi kas saprot to ko es domāju ,statusņik ;) Atšķirībā no tevis dienā vismaz 5-6h Nosēžu 

Labots , laboja ELEMENTs
-1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Ehh, jums te skarbi iet :D

1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Aizvērt šo topiku lūdzu

0

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Puikas dzīvosim pozitīvi , kā jau parasti saku , uzturēsim šeit labu atmosfēru. Ir taču bērnišķīgi strīdēties un saukāt viens otru par "statušņikiem", būsim normāli "pacančiki". Paspiežat viens otram roku un vairāk nestrīdaties.:$

Vēlos atkārtot!! :P Visi, kas atrodas šajā projektā ir viena no lielās  ģimenes "sastāvdaļām", tāpēc ir glupi strīdēties savā starpā.

Tēmu slēdzu.

0

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
F
Šī tēma tagad ir aizslēgta turpmākajām atbildēm.

• Nesen pārlūkoja   0 lietotāju

Nav reģistrētu lietotāju, kas skatās šo lapu.