CAT/Rowdyss

DayZ Lead Admins
 • Saturu skaits

  18
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  4

CAT/Rowdyss pēdējo reizi laimēja 2 Augustā

CAT/Rowdyss bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

13 Good

1 sekotājs

Par CAT/Rowdyss

 • Rangs
  Lietotājs

Mood

 • lion
 • Pašlaik jūtos lion
 1. Sveiks, bija patīkami par tevi kaut nedaudz uzzināt.
 2. Tas nozīmē, ka iespējams aizmirsāt savu paroli iepriekšējam profilam. Ienāks Īpašnieks izskaidros jūsu problēmu, jo neesmu tehniķis. Ar tādu problēmu nav saskāries pagaidām neviens.
 3. Puikas dzīvosim pozitīvi , kā jau parasti saku , uzturēsim šeit labu atmosfēru. Ir taču bērnišķīgi strīdēties un saukāt viens otru par "statušņikiem", būsim normāli "pacančiki". Paspiežat viens otram roku un vairāk nestrīdaties. Vēlos atkārtot!! :P Visi, kas atrodas šajā projektā ir viena no lielās ģimenes "sastāvdaļām", tāpēc ir glupi strīdēties savā starpā. Tēmu slēdzu.
 4. Čaw, kā saka esi sveicināts mūsu barā !!! Galvenais nepavadi tik daudz laika pie datora vasarā, ir taču jāpavada vasara lietderīgi
 5. Čaw, Armand, prieks ka esi gandarīts ar administrācijas darbu, jo tas dot administrācijai motivāciju strādāt vēl labāk.
 6. Čau, čāu!! Laipni lūgts mūsu bariņā
 7. Screen?
 8. Vēlos vēl piebilst un jums apgaismot . Kāda iespēja jaunajam spēlētājam, kurš tikko ir ienācis serverī cīnīties pret lielajiem "zvēriem" lielo/kuplo komandu, kurai ir armybox ar pilniem lootiem un free bāzi... . Kamēr tas nabaga spēlētājs meklē sev pirmo šaujamieroci brizdams pa mežiem, viņu nošauj izlutinātais spēlētājs ar lielo loot dabūdams to no armyboxa. Vajag arī ievērot kaut nedaudz kripatiņas vienlīdzību.
 9. Ilgi domāju par šo armybox. + Tātad nav slikta ideja, varētu šitādu armybox nosaukt par "Small armybox" un dot katru nedēļu aktīvām grupām, kurām ir bāze, bet big armybox varētu dot tikai eventos. Neaktīvām grupām, kurām ir free bāze, pelnīsies warn punkti , kā rezultātā savācot +3 warn punktus, tiks atņemta bāze (sīkāka info. būs noteikumos par warn punktiem). liels - Runājot par cilvēkiem, kuriem nav bāzes un lielās komandas/grupas, tas drusku nebūtu godīgi pret viņiem. Jo padomājot loģiski, grupā kurā ir 5 aktīvi spēlētāji un bonusā vēl free bāze, viņi jau ir pārāki/stiprāki nekā tie spēlētāji kuriem nav bāzes, lielās grupas. Bet ja sadot vēl šīm lielajām grupām armybox, tad spēlētājiem kuriem nav grupas un bāzes, būs vēl mazākas izredzes pretoties. Vispār nesakārtojas man galvā šitā jūsu ideja. Aktīvai grupai (+5) ir iedota free bāze, kādēļ? Lai kuplā grupa varētu salasītās mantas/ transportlīdzekļus un glabāt bāzē vaine? Šeit es redzu tikai slinkumu! Sanāk tā, tiek iedota free bāze un vēl armybox, tas vsp nav likumsakarīgi... Vakar kā redzēji @Mushroam kaut ko rupji vārdu sakot izšpļava ( ka serveri izmantojam tikai naudas pelnīšanai sakarā ar to ka pārdodam armybox par Real naudu ) nevarēja pamatot savu atbildi, varbūt viņam ir savs skata punkts es nezinu, bet ja špļaudas ar vārdiem, jāpamato sava doma līdz galam . Mēs jau kā labāk visu līdzvērtīgi gribam sakārtot. Tātad viss atkarīgs, ko pārējie teiks, es izteicu savas domas, cik sapratāt tās dalās abpusīgi . Protams, tas ietekmē savā veidā DAYZ spēles būtību, es nezinu varbūt spēlētāji ir izlutināti spēlēt ar pilniem lootiem, gaidu pārējo viedokli.
 10. Čau, čau , prieks redzēt jaunus cilvēkus Paldies, par novēlējumiem un komplimentiem Lai veicas mācībās Liepājā
 11. Bāze ir uzstādīta!
 12. Čau ,Prieks redzēt atpakaļ
 13. Esi sveicināts! Prieks ka izvēlējies mūs Tiksimies Comeback serveros
 14. Čaw, prieks tevi redzēt pie mums.
 15. No vienas puses piekrītu iepriekš minētajiem komentāriem, bet no otras puses, ja spēlētāju skaits stabili serverī būtu 10...., tad varētu jau domāt par uzrauga ieviešanu. Uzskatu ka pagaidām šo tēmu iesaldēsim, kad būs lielāka tauta, tad parādīsies lielāka konkurence uz uzraugu, kā arī paies laiks iepazīt tevi vairāk . Tātad gaidām tautu ,tad skatīsimies......., jo šobrīd mēs esam 3 administratori, kuri ar saviem uzdevumiem tiek paši galā. (Han, Lachuks, Rowdyss)