Lachuks

Administrators
 • Saturu skaits

  22
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  14

Lachuks pēdējo reizi laimēja 17 Augustā

Lachuks bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

10 Good

1 sekotājs

Par Lachuks

 • Rangs
  Lietotājs
 • Dzimšanas diena 2000.10.02.

Nesenie profila apmeklētāji

111 profila skatījumi

Mood

 • bear
 • Pašlaik jūtos bear
 1. Diemžēl ar nožēlu, man ir jāpaziņo, ka Jūsu pieteikums uz šo amatu tiek atteikts! Atkārtotu pieteikumu var rakstīt pēc 2 nedēļām.
 2. Ja Jūs pilnībā neaizpildāt formātu vai to neizmantojat, Jūsu ziņojums tiks aizvērts. Pēc iespējas sīkāk aprakstiet notikušo situāciju un sniedziet maksimāli daudz pierādījumus, lai mums ir vieglāk iznest gala lēmumu un piemērot sodu. Formāts: Mans Segvārds: Administratora Segvārds: Pārkāpums: Ekrānšāviņi vai/un Video: Papildu Komentāri:
 3. DayZ v1.2 Jauns: Telšu sistēma. Telšu sistēma tika kategoriski pārveidota. Tagad jums ir iespēja uzstādīt teltis daudz precīzāk un "add/remove" jeb "pievienot/noņemt" detaļas. Kopš šī brīža jums ir iespēja pievienot un noņemt detaļas jūsu transportlīdzeklim izmantojot toolbox. Sadedzināt līķus. Tika pievienota body hide funkcija, kas ļauj jums sadedzināt līķi izmantojot full jerry can. Salabojām/Uzlabojām: Scoreboard. Tagad jums ir iespēja ar rullīti patīt sarakstu uz leju/augšu. Nauda. Nauda tika pārvietota iekš debug monitora (F5)
 4. Bāze tika piešķirta
 5. Bāze tika veiksmīgi izsniegta
 6. Bāze izsniegta
 7. Bāze tika veiksmīgi uzstādīta
 8. Bāze tika veiksmīgi uzstādīta!
 9. Ar nožēlu man ir jāpaziņo, ka jūsu pieteikums tiek atteikts. Neesmu pamanījis tevi serverī jau ilgu laiku, kā arī pieteikumā izmantotais izteikšanās stils ir nepiemērots šāda tipa tēmās.
 10. Ar nožēlu man ir jāpaziņo, ka jūsu pieteikums tiek atteikts. Iemesls tam ir:
 11. Bezmaksas bāzes pieprasījuma paraugs Nosacījumi Grupā jābūt minimums 5 aktīviem biedriem. Jāaizpilda visi formātā norādītie punkti. Screenshot jābūt veiktam ar atvērtu grupas vadības paneli 'F2'. Grupas nosaukumam jābūt norādītam korekti. Formāts: Līdera segvārds: Grupas nosaukums: Aktīvu biedru skaits: Screenshot(Komandas biedriem ir jābūt tiešsaistē): Kāpēc ir nepieciešama bāze: Comeback.lv Administrācija
 12. Šeit tiks citēti visi nesen pievienotie servera uzlabojumi DayZ v1.1 Maskēšanās funkcija. Pēc lietotāja @NopeLv pieprasījuma, tika izveidota maskēšanās funkcija uz 'L' burta. Spiežot pogu 'L' jūsu personāžs apgulsies un jūs vairs nevarēsiet pakustēties. Šī funkcija palīdzēs spēlētājiem maskēties un saplūst ar apkārtējo vidi. Zombiju konfigurācija. Vairāki spēlētāji sūdzējās, ka zombiju sitiens un to dzīvību skaits ir pārāk liels, tāpēc no standarta 5000 asiņu daudzuma mēs aizstājām ar 3500. Kā arī sitiena stiprums no standarta 400-800 tika samazināts divreiz t.i. 200-400. Mugursomu sistēma. Agrāk, lai apģērbtu mugursomu, Jums vajadzēja to vienkārši ievilkt sev inventārā, bet ar iznākušo jauno sistēmu, Jūs varēsiet mugursomas pārnēsāt. Lai apģērbtu jaunu mugursomu Jums ir jāiezīmē mugursoma, Jūsu inventārā un uzspiežot mouse_2 ( t.i. peles labais klikšķis ) Jums izleks lodziņš "wear" uz kura uzspiežot Jūs izmantosiet izvēlēto somu. Serverī esošo somu saraksts: Small Backpack [20 sloti] Alice Backpack [35 sloti] British Assault Backpack [45 sloti] Coyote Backpack [55 sloti] Legendary Backpack [75 sloti] Autorizēšanās panelis. Vecā login paneļa dizains tika pārveidots. Tika pievienots jaunumu dēlis, skats uz arēnu (Jūs nebūsiet spējīgi redzēt citus spēlētājus.) un navigācija tika nedaudz pārvietota. Visas funkcijas, kas piemita pagājušajam panelim, palika tādas pašas un kļūdas, kas mocīja mūs ilgu laiku tika novērstas. Bruņu sistēma BETA 1.0. Tika pievienota izmēģinājuma bruņu sistēma, kas ar laiku tiks atjaunota un dos Jums vairāk iespēju un padarīs Jūsu spēli interesantāku. Pašreizējā versijā, bruņas absorbē bojājumu ļoti minimāli ( t.i uz 1% ). Atverot inventāru, Jūs redzat cilvēka maketu, kura ķermeņa daļas paliek zaļas, kad tiek apģērbts noteikts bruņu elements. Papildināts veikals. Veikals tika papildināts ar sadaļu - Backpacks. Tagad Jūs spēsiet iegādāties mugursomas. Tika izlabotas pāris nepilnības, kas liedza iegādāties apģērbus. Tika pievienota trūkstošā poga "Pistol Ammo" iekš - Ammo sadaļas. VIP panelis. Izveidots jauns "VIP" panelis ar patīkamu dizainu un izcilu darbaspēju. Iegādājoties "VIP" Jūs spēsiet aktivizēt "Weapons" un "Medical pogas", kas dos Jums iespēju iegūt "VIP loot". Sīkāka informācija par "VIP" spiežot šeit. Pašnāvība. Tika noņemtas "/suicide" un "/kill" komandas un aizstātas ar 'Suicide' pogu iekš inventāra. Spiežot 'Suicide' pogu Jūs iestatīsiet savam personāžam negatīvu skaitli asiņu, kas izraisīs nāvi jeb pašnāvību. "Scoreboard" jeb Rezultātu apkopojošā tabula. "Scoreboard" jeb Rezultātu apkopojošā tabula, kura atveras spiežot pogu 'TAB' tika nomainīta. Tika nomainīts dizains, lielums un pievienoti pāris personāža dati: Ping - Spēlētāja interneta ātrums. Group - Spēlētāja komanda/grupa. Zombiju notriekšana. Braucot ar transportu 20km/h jūs spējat notriekt zombijus. Comeback.lv Izstrādātāju komanda
 13. Ja Jūs pilnībā neaizpildāt formātu vai to neizmantojat, jūsu ziņojums tiks aizvērts. Iespējams, ka ziņojumiem, kuros nepieciešams mute (aizvainojumi, provokācija), var būt nepieciešams vairāk laika, jo pārkāpējam jābūt tiešsaistē, lai saņemtu sodu. Formāts: Mans Segvārds: Pārkāpēja/-u Segvārds/-i: Pārkāpums: Ekrānšāviņi vai/un Video: Papildu Komentāri:
 14. If you don't completely fill out the format or don't use it your report will be closed. Reports that require a mute (insults, provoking) could possibly take longer to be handled due to the fact that the player has to be online in order to receive a mute. Format: My Nickname: Rule breaker(s) Nickname(s): Infringement: Screenshots or/and Videos: Additional Comments:
 15. Informācija par VIP VIP dod Jums vairāk iespēju ( lasīt zemāk ), kas palīdz jums spēles procesā. Ar VIP privilēģijām Jūs varat sasniegt iecerēto mērķi daudz ātrāk un vieglāk. Jūs varat iegādāties VIP statusu kontaktējoties ar administratoru. VIP Iespējas: Globālā čata prefikss. [VIP] Iespēja lietot /vip komandu, kas dod jums VIP loot. Iespēja iegūt VIP skinu rakstot komandu /vipskin. Jaunas iespējas jau drīzumā! Vis uzdodamākie jautājumi: Q: Kā es varu iegādāties VIP? A: Rakstot PM @Lachuks. Q: Cik maksā VIP? A: VIP maksā 3€ mēnesī.