Līderi


Populārais saturs

Rāda vispopulārāko saturu kopš 2017.07.24. visās zonās

 1. 3 points
  Šeit tiks citēti visi nesen pievienotie servera uzlabojumi DayZ v1.1 Maskēšanās funkcija. Pēc lietotāja @NopeLv pieprasījuma, tika izveidota maskēšanās funkcija uz 'L' burta. Spiežot pogu 'L' jūsu personāžs apgulsies un jūs vairs nevarēsiet pakustēties. Šī funkcija palīdzēs spēlētājiem maskēties un saplūst ar apkārtējo vidi. Zombiju konfigurācija. Vairāki spēlētāji sūdzējās, ka zombiju sitiens un to dzīvību skaits ir pārāk liels, tāpēc no standarta 5000 asiņu daudzuma mēs aizstājām ar 3500. Kā arī sitiena stiprums no standarta 400-800 tika samazināts divreiz t.i. 200-400. Mugursomu sistēma. Agrāk, lai apģērbtu mugursomu, Jums vajadzēja to vienkārši ievilkt sev inventārā, bet ar iznākušo jauno sistēmu, Jūs varēsiet mugursomas pārnēsāt. Lai apģērbtu jaunu mugursomu Jums ir jāiezīmē mugursoma, Jūsu inventārā un uzspiežot mouse_2 ( t.i. peles labais klikšķis ) Jums izleks lodziņš "wear" uz kura uzspiežot Jūs izmantosiet izvēlēto somu. Serverī esošo somu saraksts: Small Backpack [20 sloti] Alice Backpack [35 sloti] British Assault Backpack [45 sloti] Coyote Backpack [55 sloti] Legendary Backpack [75 sloti] Autorizēšanās panelis. Vecā login paneļa dizains tika pārveidots. Tika pievienots jaunumu dēlis, skats uz arēnu (Jūs nebūsiet spējīgi redzēt citus spēlētājus.) un navigācija tika nedaudz pārvietota. Visas funkcijas, kas piemita pagājušajam panelim, palika tādas pašas un kļūdas, kas mocīja mūs ilgu laiku tika novērstas. Bruņu sistēma BETA 1.0. Tika pievienota izmēģinājuma bruņu sistēma, kas ar laiku tiks atjaunota un dos Jums vairāk iespēju un padarīs Jūsu spēli interesantāku. Pašreizējā versijā, bruņas absorbē bojājumu ļoti minimāli ( t.i uz 1% ). Atverot inventāru, Jūs redzat cilvēka maketu, kura ķermeņa daļas paliek zaļas, kad tiek apģērbts noteikts bruņu elements. Papildināts veikals. Veikals tika papildināts ar sadaļu - Backpacks. Tagad Jūs spēsiet iegādāties mugursomas. Tika izlabotas pāris nepilnības, kas liedza iegādāties apģērbus. Tika pievienota trūkstošā poga "Pistol Ammo" iekš - Ammo sadaļas. VIP panelis. Izveidots jauns "VIP" panelis ar patīkamu dizainu un izcilu darbaspēju. Iegādājoties "VIP" Jūs spēsiet aktivizēt "Weapons" un "Medical pogas", kas dos Jums iespēju iegūt "VIP loot". Sīkāka informācija par "VIP" spiežot šeit. Pašnāvība. Tika noņemtas "/suicide" un "/kill" komandas un aizstātas ar 'Suicide' pogu iekš inventāra. Spiežot 'Suicide' pogu Jūs iestatīsiet savam personāžam negatīvu skaitli asiņu, kas izraisīs nāvi jeb pašnāvību. "Scoreboard" jeb Rezultātu apkopojošā tabula. "Scoreboard" jeb Rezultātu apkopojošā tabula, kura atveras spiežot pogu 'TAB' tika nomainīta. Tika nomainīts dizains, lielums un pievienoti pāris personāža dati: Ping - Spēlētāja interneta ātrums. Group - Spēlētāja komanda/grupa. Zombiju notriekšana. Braucot ar transportu 20km/h jūs spējat notriekt zombijus. Comeback.lv Izstrādātāju komanda
 2. 3 points
  Ilgi domāju par šo armybox. + Tātad nav slikta ideja, varētu šitādu armybox nosaukt par "Small armybox" un dot katru nedēļu aktīvām grupām, kurām ir bāze, bet big armybox varētu dot tikai eventos. Neaktīvām grupām, kurām ir free bāze, pelnīsies warn punkti , kā rezultātā savācot +3 warn punktus, tiks atņemta bāze (sīkāka info. būs noteikumos par warn punktiem). liels - Runājot par cilvēkiem, kuriem nav bāzes un lielās komandas/grupas, tas drusku nebūtu godīgi pret viņiem. Jo padomājot loģiski, grupā kurā ir 5 aktīvi spēlētāji un bonusā vēl free bāze, viņi jau ir pārāki/stiprāki nekā tie spēlētāji kuriem nav bāzes, lielās grupas. Bet ja sadot vēl šīm lielajām grupām armybox, tad spēlētājiem kuriem nav grupas un bāzes, būs vēl mazākas izredzes pretoties. Vispār nesakārtojas man galvā šitā jūsu ideja. Aktīvai grupai (+5) ir iedota free bāze, kādēļ? Lai kuplā grupa varētu salasītās mantas/ transportlīdzekļus un glabāt bāzē vaine? Šeit es redzu tikai slinkumu! Sanāk tā, tiek iedota free bāze un vēl armybox, tas vsp nav likumsakarīgi... Vakar kā redzēji @Mushroam kaut ko rupji vārdu sakot izšpļava ( ka serveri izmantojam tikai naudas pelnīšanai sakarā ar to ka pārdodam armybox par Real naudu ) nevarēja pamatot savu atbildi, varbūt viņam ir savs skata punkts es nezinu, bet ja špļaudas ar vārdiem, jāpamato sava doma līdz galam . Mēs jau kā labāk visu līdzvērtīgi gribam sakārtot. Tātad viss atkarīgs, ko pārējie teiks, es izteicu savas domas, cik sapratāt tās dalās abpusīgi . Protams, tas ietekmē savā veidā DAYZ spēles būtību, es nezinu varbūt spēlētāji ir izlutināti spēlēt ar pilniem lootiem, gaidu pārējo viedokli.
 3. 3 points
  No vienas puses piekrītu iepriekš minētajiem komentāriem, bet no otras puses, ja spēlētāju skaits stabili serverī būtu 10...., tad varētu jau domāt par uzrauga ieviešanu. Uzskatu ka pagaidām šo tēmu iesaldēsim, kad būs lielāka tauta, tad parādīsies lielāka konkurence uz uzraugu, kā arī paies laiks iepazīt tevi vairāk . Tātad gaidām tautu ,tad skatīsimies......., jo šobrīd mēs esam 3 administratori, kuri ar saviem uzdevumiem tiek paši galā. (Han, Lachuks, Rowdyss)
 4. 2 points
  Sveiki visiem administratoriem un lietotājiem, kas šo lasa. Tātad vakar ilgi padomajot un parunajot ar paris cilvekiem no ALFA grupas mes izlemam, ka: Varetu padarīt daudz redzamāku skatu, kad lec no lidmašīnas, jo kad izlec pilnīgi neko redzēt nevar un nesaprot kur krīt. Vēl būtu vēlme, ja varētu kautko līdzīgu kā airdrop no blakus projekta, tik savādāku tipu, lai nedaudz vieglāk varētu iegūt loot un ar to izdzīvot. Kā ari tiklīdz uzspawnojamies lidmašinā, lai starta itemu sarakstā var iedot karti, lai zin kur atrodas un pareizu ceļu pa kuru varētu parvietoties drošāk, bez citu klatbutnes. Vakar lidojot atradu vienu nepareizi saliktu spawnu, kur ir saliktas tās mediķu kastes. Location: Las Ventures Benzintaks, tik tieši nepateikšu kurš P.s Lūdzu nesledzat šo tēmu ciet, jo šeit pievienošu vel daudzus citus ieteikumus vai arī nepareizi saliktas lietas.
 5. 2 points
  Pēc manām domām lai paliek kā tagad ir ,jo nav nekādas problēmas pret tagadējo sistēmu ,ka arī lecot ārā parādās vieta kur tur atrodies.
 6. 2 points
  DayZ v1.2 Jauns: Telšu sistēma. Telšu sistēma tika kategoriski pārveidota. Tagad jums ir iespēja uzstādīt teltis daudz precīzāk un "add/remove" jeb "pievienot/noņemt" detaļas. Kopš šī brīža jums ir iespēja pievienot un noņemt detaļas jūsu transportlīdzeklim izmantojot toolbox. Sadedzināt līķus. Tika pievienota body hide funkcija, kas ļauj jums sadedzināt līķi izmantojot full jerry can. Salabojām/Uzlabojām: Scoreboard. Tagad jums ir iespēja ar rullīti patīt sarakstu uz leju/augšu. Nauda. Nauda tika pārvietota iekš debug monitora (F5)
 7. 2 points
  Man ļoti nepatika tava attieksme čatā, šodien biji mutots par leksiku... Ja tu gribi kļūt par administrācijas pārstāvi, tev ir jābūt piemēram citu spēlētāju vidū jau tagad, lai cilvēki redz, ka administrācijas komandā netiek visādi palaidņi, bet nopietni puiši! Katram cilvēkam ir iespēja uz kļudu un ceru uz tavu savaldību turpmāk... Pašreizējiem Supporteriem ir 7 dienu pārbaudes laiks, kad tas tiks paveikts, tad skatīsimies nākamos kandidātus, kamēr tēma ir uz aptaujas posma un apskatīsimies ko teiks citi Dayz režīma dalībnieki. P.S. No manis pagaidām NEUTRAL.
 8. 2 points
  Vēlos vēl piebilst un jums apgaismot . Kāda iespēja jaunajam spēlētājam, kurš tikko ir ienācis serverī cīnīties pret lielajiem "zvēriem" lielo/kuplo komandu, kurai ir armybox ar pilniem lootiem un free bāzi... . Kamēr tas nabaga spēlētājs meklē sev pirmo šaujamieroci brizdams pa mežiem, viņu nošauj izlutinātais spēlētājs ar lielo loot dabūdams to no armyboxa. Vajag arī ievērot kaut nedaudz kripatiņas vienlīdzību.
 9. 2 points
  Es esmu teicis šodien, ka ir atvērta tēma, sadaļā - ieteikumi, sakarā ar "Army Box", pagāja vesela diena un neviens nešķita par vajadzīgu aktivizēties dotajā tēmā... No tā es secinu, ka spēlētājiem tas nav vajadzīgs, bet vajadzīgs tikai tiem, kas pierada pie, tā sakāmās "haļavas"... Mans viedoklis, kā no spēlētāja puses būšot, ka Jums ir iedota iespēja dabūt par brīvu bāzi un Jūs aktīvi sēžaties uz kakla, domājot tikai un vienīgi par sevi... Kā jau teica Rowdyss, citi spēlētāji nebūs ieinteresēti ar šāda veida darbībām un vienkārši aizies! Tad paliks tie 2-3 spēlētāji spēlēt paši ar sevi... Esmu PRET šīs idejas realizēšanu, domājot kā spēlētājs nevis administrācijas pārstāvis! P.S. Ja gribētu izveidot serveri tikai par naudu, tad nemaz nebūtu Jums tā "Free base" un "shop" par spēles naudu "Safe zonā". Pat "sport car" nevāļātos visiem pieejamās vietās kartē ar patstāvīgo atjaunošanos, bet gan būtu par maksu tikai piedāvāti... Pie mums ir pieaugušā publika un viņiem viss patīk un nav nekādu pretenziju pret mums, dēļ publikas pirms 15 gadiem varat doties meklēt "haļavu" Jūsu mīļākajā projektā uz 2 burtiem! Mēs nevienu neturam, bet riskēt ar servera auditoriju mēs nevēlamies 2 cilvēku dēļ, kuru komentārus redzu šobrīd! Izteikts varbūt rupji, bet reāli pēc fakta!
 10. 2 points
  Ar nožēlu man ir jāpaziņo, ka jūsu pieteikums tiek atteikts. Iemesls tam ir:
 11. 1 point
  Ne lol. rly ? taja diena kura uzraksti sasveicinasanos uzreiz pieteikumu uz supporter ? pagaidi vismaz nedelu un tad raksti . Šoreiz ANTI!!
 12. 1 point
  Anti ,nav vajadzības pēc jauniem supporteriem.
 13. 1 point
  Sveiki! Es esmu 15 gadus vecs puisis, kurš spēlē mta jau vairākus gadus un zin diezgan daudz par to. Par šo serveri uzzināju no sava drauga Ereality. Dažus no šī servera jau pazīstu kādu laiciņu, citus nepazīstu nemaz. Mans hobijs ir spēlēt PC un sportot. Es pie datora pavadu diezgan daudz laika, aptuveni 4-12 h dienā. Es spēlēju CS:GO, MTA un arī Minecraftu tad, kad galīgi nav ko darīt. MTA es spēlēju diezgan daudz, un esmu draudzīgs. Ja pret mani izturas labi, arī es izturēšos labi.
 14. 1 point
  Jūsu segvārds:Siikais89 Jūsu vārds:Artis Jūsu vecums:15 Valodas kuru pārzinat:Latviešu, Angļu un minimāli Krievu. Jūsu ikdienas "online":1-5h Pieredze šajā jomā:Tieši mta nav, bet citās spēlēs esmu bijis Moderātors. Links ar sasveicināšanos Vai esat iepazinies ar servera noteikumiem?(Jā/Nē):Jā Jūsu skype nick(Šeit/PM):viasexeris Motivācijas vēstule:Sveiki, es uzskatu, ka es varētu būt labs supporteris, jo es esmu izpalīdzīgs, draudzīgs un zinu daudz par mta. Es zinu, ka izskatos pēc statusņika, bet tā nav. Es daudz pavadu laiku ingame nevis forumos, tpc pārējot uz kādu komūnu es foruma profilu taisu tikai pēc vajadzības, nevis tāpēc lai viņš vnk stāvētu un pūtu. Serverim būtu labi, ja serverī biežāk atrastos kāds no administrācijas, tāpēc tam vajag vairāk supporterus. Es domāju, ka es diezgan ātri apgūtu visu, ko man jāzin savā jomā. Es ļoti daudz uzturos pie datora un diezgan bieži esmu serverī.
 15. 1 point
  Laba ideja, es arī to vēlētos ieraudzīt serverī, rec!
 16. 1 point
  Viss beigās aizgāja , spaidiju lidz iegaja profila.
 17. 1 point
  Sveiks, prieks, ka esi arī ieskatījies forumā, lai gan zinu, ka forumi nav domāti tev.
 18. 1 point
  Sveiki! Mani sauc Armands un esmu 14gadus jauns jaunietis. Kāds no šejienes mani zin un kāds nemaz nezin. Šim projektam es pievienojos godīgi sakot pavisam nesen. Šo projektu es atradu sēžot mta un verojot serveru sarakstu, jo taja laika nebija ko spelet un bij garlaicigi. Pec kada laiciņa atnacu šeit tā vienkārši pačilot un tagad te dayz tipa serverī sēžu vislaik kopā ar draugiem, jo šeit ir kas tāds, kas citur nepiesaista. Šeit administrācija ir normala netelo baigus pohu*istus un palīdz. Šeit nav cilveki, kas viens par otru ņirgajas or smth like that kasas, ja ir kāds insidents, tad to mierīgā ceļā atrisina. Ar prieku gaidu roleplay serveri, jo skatos bus kas cits, nevis standartnieks. Pastāstišu tagad kautko par sevi vairak un savu brivo laiciņu. Pats pec meneša ar prieku un nelielu bēdu sākšu 8.B klasi. Skola parasti iet ļoti labi, bet šis pagajušais gads nebija viens no labakajiem. Lielako dienas daļu brivaja laika pavadu pie datorspelem, jo citu laukos man nav ko darīt. Nodarbojos ar vairākiem sportaveidiem, piemeram, Basketbols, futbols, florbols un pa ziemu hokeju ar draugiem sava starpa uzpelejam. Esmu aktīvs, komunikabls un radoš. Pats ar esmu veidojis pāris projektus ar dažam labam atsauksmem un man par to bij prieks. Pašam izvēlētā nakotnes profesija visa veida Dizaineris, bet dažiem liekas smiekligi, bet ta ir. Anyway ja kats kautko grib zināt vairak droši rakstat: Foruma PM Skype: angrybeef21
 19. 1 point
 20. 1 point
  Nu cik skatos pēc Han komentāra es tāds nedaudz lecīgs puika . Šoreiz Anti-Rekomendācija
 21. 1 point
  Sveiks Raivi!, Nepazūdi no mūsu bara!
 22. 1 point
  Nevajag neko mainīt, viss ir normāli.
 23. 1 point
  PRET, statusņiks kartejais. Playharda ateica, tagad te? Manuprāt tā tās lietas nedaras
 24. 1 point
  Čau, čāu!! Laipni lūgts mūsu bariņā
 25. 1 point
  Sveicināts ,cerams kā uz palikšanu
 26. 1 point
  Donaldskrody ir mans komandas biedrs. Tajā brīdī mēs runājamies savā starpā, es viņam lēnām mācu spēlēt mta, bet tieši šajā brīdī viņa apgāzās ar mašīnu un kā jau iesācējs nezināja ko darīt, es viņam pateicu lai cenšas izlīst un tieši tajā brīdī mašīna uzsprāga, tā rezultātā parādījās, ka vairākas reizes nomira, bet beigu beigās viņš nemaz neatrada savu līķi, tākā īsti nezinu vai bija uzbugojušies, bet tas nebija speciāli.
 27. 1 point
  Sapratu administrācijas lēmumu, un bez armybox var iztikt, viens cilvēks ieteica ieteikt par armyboxiem. -TC-
 28. 1 point
  Rekomendēju. Šis cilvēks ir piemērots šim amatam. Cik daudz esmu sēdējis iekš spēles un runājis ar viņu iekš DISCORD viss ir gājis ļoti labi. Lai veicas.
 29. 1 point
  Rec, labs čalis, online laiks arī nav slikts, labs kandidāts!
 30. 1 point
  Labrīt, labdien, labvakar, atkarībā kad šo lasāt. Iekš comeback jau spēlēju kādu laiciņu, bet vakar izdomāju pa jaunam reģistrēties, jo vecajam profilam nomainīju paroli un tā arī aizmirsu kādu uzliku. Laikam jau sāksim ar to pašu svarīgāko, mani sauc Miks Grants, pagaidām ir pilni 15. Šogad sākšu mācīties devītajā klasē iekš Saldus Vidusskolas. Pagaidām es dzīvoju Saldū, bet nākamgad pēc devītās ir doma doties mācīties un skolas laikā apmesties iekš kojām, jeb kopmītnēm Liepājā, jo doma ir mācīties Liepājas Valsts Tehnikumā. Brīvajā laikā man patīk spēlē voleibolu, bet ikdienā nodarbojos ar basketbolu. Esmu arī spēļu fanātiķis, patīk spēlēt gan retro, gan mūsdienu spēles. Esmu arī izveidojis jaunu latviešu spēļu klanu, kuram cerams būs labi panākumi un, kad savāksim pilnu sastāvu un vismaz divus rezervistus dosimies spēlēt lanus. Comebackā man patīk iegriesties, jo šeit ir laba atmosfēra, daudzi jautri un smieklīgi spēlētāji, un protams kā arī neiztikt, bez kāda labāka spēlētāja. Es novēlu šim komūnam tik pat strauji attīstīties, kā ir darījuši līdz šim, jo par šī servera panākumiem un serveru daudzveidību man ir tikai prieks, jo Latvijā šis manuprāt ir labākais DayZ komūns ko zinu!
 31. 1 point
  Čau, čau , prieks redzēt jaunus cilvēkus Paldies, par novēlējumiem un komplimentiem Lai veicas mācībās Liepājā
 32. 1 point
  Formāts: Grupas nosaukums:MGSQD Aktīvu biedru skaits:6 Screenshot(Komandas biedriem ir jābūt tiešsaistē): Kāpēc ir nepieciešama bāze: Mums ir nepieciešama bāze, kur salikt savakto loot un atrastos auto, lai tālāk tie būtu drošībā un varetu pectam mes tos izmantot.
 33. 1 point
  Bāze tika veiksmīgi uzstādīta!
 34. 1 point
  Ar nožēlu man ir jāpaziņo, ka jūsu pieteikums tiek atteikts. Neesmu pamanījis tevi serverī jau ilgu laiku, kā arī pieteikumā izmantotais izteikšanās stils ir nepiemērots šāda tipa tēmās.
 35. 1 point
 36. 1 point
  Ereality Sāksim ar to, ka mani sauc Mareks, esmu 16 gadus jauns. Brīvajā laikā nodarbojos ar sportu un prāta spēlēm. Visās spēlēs izmantoju segvārdu : Ereality. Esmu diezgan saprotošs, xD. Hobiji. Tad kad ir brīvs laiks aizeju ar draugiem paspēlēt futbolu, reizēm arī uz spēlēm aizbraucu, bet tā nopietnāk nodarbojos ar prāta spēlēm, jeb dambreti. Spēlējot dambreti esmu sasniedzis daudz šajā dzīvē - 2.vietu Latvijas čempionātā, 12.vietu Pasaules čempionātā un centīšos sasniegt augstākus rezūltātus arī turpmāk. Spēlējot dambreti man ir parādījusies iespēja daudz ceļot un apskatīt Latviju ,un Pasauli. No sākuma domāju, ka tas nebūs interesanti, jo nebūs ko redzēt, bet tā nav un laika gaitā ceļošana pārvērtās par manu hobiju. Datorspēlēs, parsvarā spēlēju Cs:Go un MC (Mc spēlēju, jo esmu populāra servera uzraugs). Bet agrāk spēlēju arī citas spēlēs, to skaita Mta:Dayz, bet ar laiku Latviešu starpā serveri sāka pazust, atceros, ka agrāk spēlēju dayz serverī, pie Lāčuka un atkal ļoti sagribējās uzspēlēt dayz, līdz vienu dienu skypā, pienāca ziņa, ka Lāčuks atver savu serveri un es sapratu, ka ir to vērts te uzturēties. Nav garš sasveicināšanās topiks, bet ja jūs vēlaties par mani uzzināt vairāk, tad tiekamies serverī un tur varēsiet man uzjautāt. Gl, HF!
 37. 1 point
  Esi sveicināts. Kautko jau uzzināju par tevi. Ja godīgi saku pirmo reizi tevi redzu, cik daudz esmu pavadijis daudz citos projektos un pats veidojis projektus. Nekad tevi nesu redzejis un nezinu kāds esi :D. Veiksmi tev te
 38. 1 point
  Čau ,Prieks redzēt atpakaļ
 39. 1 point
  Sveiks! Tevi pazīstu, no divām pusēm. Tev ir gan labā, gan arī sliktā puse. Bet tā esi ļoti sakarīgs čalis, bet ar vienu bet...
 40. 1 point
  Domāju pašlaik par agru, nav īpašas publikas, kas rakstītu savas atbildes, uzraksti vēlāk, kad būs vismaz 20-30 online.
 41. 0 points
  Pirmkārt, tu serverī vispār neuzturies varteikt un tu nezini kāda man ir attieksme pret lietotājiem! Otrakārt jā labi es pieteicos nākamjā dienā, bet es vismaz nepieteicos un serverī visu laiku muti nebrūķēju! Tu vēlies būt supports, bet kā tu uzvedies iekš servera un ar kādiem vārdiem runā, uj, uj, uj, tas nav normāli. Treškārt tad man ir jautājums, kāpēc gan tāda sakritība, vienā komūnā atsaka, mazliet pagaida un nāk nākamajā rakstīt, ja tevi atteiks šeit, pēc nedēļas atkal iesi uz citu komūnu? Lab šis viss ir smieklīgi...
 42. 0 points
  Čau. Nu melot gan nevaig puika, tas ka jauns projekts nenozime, ka var melot un neviens nezinas patiesību.
 43. -1 points
  Sveiki.Mani sauc Raivis.Esmu 16 gadus vecs. Dzīvoju diezgan palielā pilsētā Salacgrīvā. Nodarbojos ar sportu ,kā piemēram Futbolu ,Volejbolu, un pareizei vell ar Basketbolu. Esmu Optimists ,kā arī man ir Hobiji,viens no tiem ir Peldēšana.Mazliet pastāstāstīšu ko daru ikdienā,Parasti eju ārā ar saviem draugiem ,peldēt vai spēlēt bumbu, kā arī nodarbojos ar VAPE TRIKIEM bet par to varbūt vēlāk. Es ar draugiem kopā eju uz visādām vietām kā teiksim uz jūru utt ( ).Ar DayZ spēlēšanu nodarbojos jau četrus vai pat piecus gadus ,pirms tam spēlēju RolePlay manas RP zināšanas bija ļoti zemas ,bet kad uzināju par MTA DayZ ,tad sāku lēnam spēlēt ,un pats jutu ,ka tas mani piesaista vairāk. Brīvajā laikā parasti ,spēlēju Datorspēles tādas kā:MTA-(Multi Theft Auto) CSS-(Counter Strike Sourse) un CS:GO-(Counter Strike Global Offencive kā arī DOTA2).Ļoti daudz klausos mūziku Remixus ,Mixus ,kā arī Rādio ,Mīļākā rādijo stacija man ir SKONTO. Ja vēlaties vell ko uzināt no manis droši varat jautāt.
 44. -1 points
  Ķipa esi tik gudrs kā to sapratīsi ?:D Man jēga ir skaidrot tādam kā tev ?:D Ir daži labi kas saprot to ko es domāju ,statusņik Atšķirībā no tevis dienā vismaz 5-6h Nosēžu
 45. -1 points
  Nezinu kā lai šo visu iesāku bet labi. Godlike tu mani uzskati par statusņiku ,bet atšķirībā no tevis tieši nākamajā dienā pēc reģistrēšanās nepiesakos par supporteru http://prntscr.com/g5c6jy http://prntscr.com/g5c6wb ,kurš tagad te būtu statusņiks . Un tātad sāksim par svarīgākām lietām. Tu uzskati mani par statusņiku , bet man atteica iekš PH pieteikumu 23.July ,bet es atnācu uz šejieni daudz vēlāk nekā man atteica ,skaitļus nepazīsti? https://failiem.lv/u/t8qqpmm9#/view/Screenshot_2.png Pats vēl ieliki screen ,un tagad apskaties kad es reģistrējos iekš foruma šeit. Man jau šķiet tu vēlies ar šādu attieksmi kāda tev ir pret lietotājiem lai visi aizietu no šejienes. Un iesaku tev iemācīties kā labot savu postu ,lai nekrātu postus. Un tagad mana attieksme pret tevi mainīsies ,mazais statusņik